W jakim formacie powinny być zdjęcia, które wgrywam do edytora?
Zdjęcia powinny być w formacie JPG.

Jaki jest maksymalny rozmiar zdjęcia, które dodaję do edytora?
Maksymalny rozmiar pojedynczego zdjęcia to 22 MB.

Ile można wgrać zdjęć do projektu?
500.

Jakie zdjęcia mogę dodać do projektu, aby mieć pewność, że ich jakość jest dobra?
Przesyłane pliki muszą mieć odpowiednią rozdzielczość. Jeżeli zdjęcia pochodzą bezpośrednio z aparatu cyfrowego, nie wymagają one żadnej ingerencji. W przypadku zdjęć obrabianych samodzielnie w programie graficznym pliki należy zapisać w rozdzielczości 300 DPI oraz zachować przestrzeń kolorów sRGB.

Po wgraniu zdjęć do edytora i umieszczeniu ich w odpowiednich komórkach w projekcie program sprawdzi ich jakość i w przypadku problemów poinformuje o tym, wyświetlając czerwony wykrzyknik.Skąd można dodać zdjęcia do edytora?
Zdjęcia można dodać z komputera lub telefonu.Czy mogę wykorzystać skany zdjęć w moim projekcie?
Tak, choć ich jakość może być słabsza.

Mam zdjęcia dobrej jakości, jednak po wgraniu ich do edytora wyglądają na rozmazane. Czy zostaną tak wydrukowane?
Jeśli przy zdjęciu nie wyświetla się czerwony wykrzyknik i nie pojawił się komunikat o słabej jakości zdjęcia, a mimo to zdjęcie wygląda na rozmazane lub nieostre, prosimy o sprawdzenie podglądu projektu w edytorze. Nasz edytor pracuje na miniaturach zdjęć, stąd ich jakość może czasem wydawać się nieco gorsza.
Jeśli po przejrzeniu podglądu nadal będziesz miał wątpliwości co do jakości i poprawności wgranych zdjęć, zachęcam do skorzystania z usługi sprawdzania projektu. Jest to dodatkowo płatna usługa, którą można dobrać w koszyku na etapie składania zamówienia. Podczas sprawdzania nasz specjalista przyjrzy się dokładnie projektowi pod kątem poprawności technicznej oraz wizualnej. Sprawdzanie projektu zostanie podsumowane w specjalnie przygotowanym raporcie, który prześlemy wraz z linkiem do edycji na Twój adres mailowy.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!