Czym jest program partnerski dla fotografów?

Jest to współpraca pomiędzy nami, czyli firmą Printu, a fotografami. Jako uczestnik programu otrzymasz specjalne profity takie jak stała zniżka, możliwość zamawiania projektów bez logo, produkt pokazowy = fotoksiążka za 1 zł lub fotoalbum 50 % taniej.

Jak dołączyć do programu partnerskiego w wersji BASIC?

Na adres fotograf@printu.pl prześlij link do swojego portfolio i informację o chęci uczestnictwa w Programie Partnerskim w wersji BASIC. Po weryfikacji portfolio otrzymasz odpowiedź zwrotną. Następnie, jako uczestnik programu, zamówisz testowe produkty:
Fotoksiążkę w dowolnym formacie, liczącą 20 stron – za 1 zł,
Fotoalbum – 50% taniej.

Jak dołączyć do programu partnerskiego w wersji PRO?

Na adres fotograf@printu.pl prześlij link do portfolio i adres strony internetowej oraz informację o chęci uczestnictwa w Programie Partnerskim w wersji PRO. Po weryfikacji portfolio i strony internetowej otrzymasz odpowiedź zwrotną. Następnie, jako uczestnik programu zamówisz testowe produkty:
Fotoksiążkę w dowolnym formacie, liczącą 20 stron – za 1 zł,
Fotoalbum – 50% taniej.

Uwaga! Warunkiem przystąpienia do programu w wersji PRO jest, oprócz posiadania swojego portfolio w wersji online, prowadzenie własnej strony internetowej, na której będziesz mógł/mogła umieścić odnośnik do strony Printu (na przykład w sekcji Partnerzy).

Czym się różni wersja PRO od BASIC?

Szczegóły dostępne są na naszej stronie w zakładce Fotograf.

Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!