Artykuły na: Konto

Rejestracja i logowanie

Czy aby stworzyć projekt, konieczne jest założenie konta na stronie?Tak. System nie pozwoli przejść do opłaty zamówienia bez zalogowania się. Zalecamy założyć konto na naszej stronie przed rozpoczęciem projektowania – dzięki temu projekty będą na nim zapisywane. Umożliwi to powrót do projektowania w późniejszym czasie. Niezamówiony projekt przechowywany jest na koncie przez 90 dni od ostatniej edycji.

Uwaga! Rejestracja jest wymagana w celu złożenia zamówienia, ponieważ każdy zamówiony projekt jest przechowywany na koncie przez 5 lat.

Szczegóły dotyczące czasu przechowywania znajdziesz w artykule Przechowywanie projektu.

Nie pamiętam hasła do swojego konta. Jak mogę się zalogować?Skorzystaj z opcji Przypomnij mi hasło na stronie logowania.
lub z formularza zamieszczonego na stronie odzyskania hasła: www.printu.pl/login/haslo/

Po wpisaniu adresu e-mail użytego do rejestracji otrzymasz wiadomość z linkiem umożliwiającym zmianę hasła.

Chcę dokończyć swój projekt później, ale nie mam konta na Waszej stronie. Jak mogę zapisać swoją pracę?Otwórz w nowej karcie w przeglądarce naszą stronę i kliknij Załóż konto. Zarejestruj się. Twój projekt powinien automatycznie przypisać się do konta. Po zalogowaniu się znajdziesz go w zakładce Moje projekty. Niezamówiony projekt przechowywany jest na koncie przez 90 dni od ostatniej edycji. Jeśli nie nastąpiło logowanie i edycja, projekt jest przechowywany przez 45 dni.

Uważaj jeżeli nie zapisałeś projektu na swoim koncie możesz go utracić pracując nad nim w trybie incognito, czyszcząc historię przeglądarki aktualizując przeglądarkę lub w przypadku awarii urządzenia, na którym tworzony był projekt.

Aktualizowane na: 03/10/2023

Czy ten artykuł był pomocny?

Podziel się swoją opinią

Anuluj

Dziękuję!